/Files/images/bib1.jpg"Створення єдиного освітнього інформаційного простору шкільних бібліотек"

Інформаційно-ресурсний центр ЛОІППО забезпечує вільний та рівний доступ до різних джерел інформації в онлайновому режимі, актуалізує місцеві інформаційні ресурси та інтегрує всю мультимедійну навчальну продукцію, яка надходить до загальноосвітніх навчальних закладів або створюється в них.

Для організації інформативної корпоративної мережі у 12 містах та 16 районах області створено 77 інформаційно-ресурсних центрів в загальноосвітніх навчальних закладах.
Шкільні інформаційно-ресурсні центри забезпечують роботу бібліотечного сегмента шкільної мережі та роботу з ресурсами обласної електронної бібліотеки.

Обласним ресурсним центром сформовано перелік науково-методичної та навчальної літератури для подальшого сканування та розміщення в електронному вигляді на сайті, почата робота по копіюванню, тиражуванню авторських методичних і дидактичних матеріалів, скоординовано роботу адміністраторів інформаційно-ресурсних центрів загальноосвітніх навчальних закладів щодо on-line наповнення електронними ресурсами.

Педагогічна спільнота області має можливість отримати матеріали в електронному вигляді на сайті обласної бібліотеки ЛОІППО.
Масовий Web-доступ до бібліографічної інформації і повнотекстових баз даних створено на основі трьохрівневої архітектури «Депозитор – Редактор – Публікатор», в системі здійснено простий і розширений пошук на основі формування запиту, згідно з яким відбувається добір потрібних документів. Результати пошуку надаються у вигляді списку посилань і короткої анотації до них.

Створення шкільних інформаційних центрів надало можливість комп’ютирізувати шкільні бібліотеки, узагальнити передовий педагогічний досвід вчителів Луганщини, відкрити доступ учасників навчально-виховного процесу до обласних інформаційних ресурсів та ресурсів Інтернет.
Загальноосвітні навчальні заклади отримали можливість сформувати загальний відео та аудіо ресурси навчальних матеріалів, найкращих уроків та виховних заходів, шкільні інформаційно-ресурсні центри формують бази відео та аудіо матеріалів найкращого педагогічного досвіду.

Корисні посилання:

Кiлькiсть переглядiв: 99

Коментарi